Halkla İlişkiler Uzmanı

Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak

Kişi ve kurumları, hakkında olumlu izlenimler yaratacak ve ilgi uyandıracak şekilde halka tanıttığınız, halk ile olan iletişimini sağladığınız, prestijli ve yüksek kazançlı bir halkla ilişkiler uzmanı olabilirsiniz.

Ürün: E-kitap

Yazar: Dr. Zeynep Arslan

Uyumluluk: Android, iOS, Windows, MacOS

yalnızca 45 TL (KDV dahil)

Geniş Kapsam

Başarılı bir imaj danışmanının bilmesi gereken tüm konular detaylıca anlatılmıştır. Ayrıca pahabiçilmez kariyer tavsiyeleri yer almaktadır.

Kolay Anlatım

Konular son derece basit bir dil ile anlatılmıştır. Böylece imaj danışmanlığı mesleğine ilk defa adım atacak kişilerin dahi işi kolaylıkla öğrenmesi sağlanmıştır.

Geniş Kapsam

Android, iOS, Windows veya MacOS işletim sistemine sahip tüm cep telefonları, tabletler, laptoplar ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Sadece 45 TL ödeyerek başarılı bir HALKLA İLİŞKİLER UZMANI olabilirsin!

BÖLÜMLER

Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 1. Bölüm

1. Bölüm

Birinci bölümde; halkla ilişkiler kavramının geniş tanımı yapılmakta ve bu kavramın reklam, pazarlama, tanıtım ve propaganda kavramları ile arasındaki benzerlik ve farklara dikkat çekilmektedir. Halka ilişkilerin kısa bir tarihçesi ve gelecek potansiyeli, halkla ilişkiler uzmanının müşterisine karşı sorumlulukları, halkla ilişkiler uzmanı olmanın avantajları, kimlerin halkla ilişkiler uzmanı olabileceği yine bu bölümde yer almaktadır. Ayrıca bu bölümde bir halkla ilişkiler uzmanının ne yaptığı fonksiyonel olarak özetlenmiş olup, okuyucuya halkla ilişkiler uzmanlığı ile ilgili genel bir vizyon kazandırmaktadır.

2. Bölüm

İkinci bölümde; bir halkla ilişkiler uzmanı olmak için bilinmesi gereken tüm teknik konular detaylıca ama basit bir dille anlatılmıştır. Halkla ilişkiler teknikleri ve uygulamaları hakkında hızlandırılmış bir eğitim almanızı sağlayacak olan bu bölümde hem geleneksel, hem de online halkla ilişkilerin yönetiminin tüm detayları, kriz iletişimi ve medya ilişkileri gibi alt uzmanlık konuları, etkili bir basın bülteni oluşturma ve bir halkla ilişkiler kampanyasının baştan sona tüm adımları anlatılmıştır. Halkla ilişkiler mesleğine ilk defa adım atacaklar içi eşsiz bir kaynak olan bu bölüm, ayrıca hali hazırda bu mesleği icra eden halkla ilişkiler uzmanlarının mevcut bilgilerini güncellemeleri açısından da oldukça faydalıdır.

Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 2. Bölüm
Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 3. Bölüm

3. Bölüm

Üçüncü bölümde; bir halkla ilişkiler uzmanının işinde daha başarılı olabilmesi için kendini nasıl geliştireceği detaylıca anlatılmıştır. Bunun için tüm geleneksel ya da online öğrenme alternatifleri üzerinde detaylıca durulmuş, hepsinin avantaj ve dezavantajları açıklanmıştır. Ayrıca bir halkla ilişkiler uzmanının sahip olması gereken bilgi, beceriler ve kişisel özelliklerin neler olması gerektiği ve bunların nasıl edinileceği de yine bu bölümde yer almaktadır. Halkla ilişkiler uzmanlığı sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir meslek dalıdır. Başarılı bir yaşam koçu da bu bağlamda mesleki bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmeli ve güncellemelidir. İşte bu bölüm bunun kolay yolunu göstermektedir.

4. Bölüm

Dördüncü bölümde; bir halkla ilişkiler uzmanının arzu ettiği gibi bir iş bulmak için ne yapması gerektiği hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Hızlandırılmış bir iş bulma kursu niteliği taşıyan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; kendinizi tanımak, çalışılacak sektörü belirlemek, kişisel pazarlama malzemeleri hazırlamak ve sosyal medya profilleri oluşturmak, iş araştırma süreçleri, iş bulma yöntemleri, iş mülakatına hazırlanmak. Ayrıca işveren üzerinde nasıl mükemmel bir etki bırakacağınızı keşfedeceğiniz bu bölümde, alışılmışın dışında yollarla bu heyecan verici işe nasıl girebileceğiniz anlatılmaktadır.

Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 4. Bölüm
Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 5. Bölüm

5. Bölüm

Beşinci bölümde; kendinize ait bir halkla ilişkiler işi kurmanız için bilinmesi gerekenler ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Bir iş kurmanın baştan sonra tüm süreçlerine değinen bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; girişimci olmak, iş modeli belirlemek, iş planı oluşturmak, şirket kurmak ve ilgili yasal süreçleri yönetmek, işyeri (ofis) kurmak, ücretlendirme yapmak, sözleşme yapmak ve hizmet bedelini müşteriden tahsil etmek. Sıfırdan başlayarak bir halkla ilişkiler işi kurmak içinde sizin tarafınızdan yönetilmesi gereken bir çok detayı barındırır. İşte bu bölümde tüm bu detaylar tüm püf noktalarıyla açıklanmıştır.

6. Bölüm

Altıncı bölümde; bir halkla ilişkiler işi için müşteri bulmanın en kolay ve hızlı yolları detaylıca anlatılmıştır. Hızlandırılmış bir satış–pazarlama kursu niteliği taşıyan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; hedef kitleyi belirlemek, online pazarlama ve reklam faaliyetleri, sosyal medya pazarlama, geleneksel pazarlama ve reklam faaliyetleri, çevre edinmek (networking), yeni müşteri ile çalışmak ve müşteri memnuniyeti sağlamanın yolları. Sıfırdan müşteri edinme ve onu elde tutmanın tüm detaylarını içeren bu bölüm sayesinde çok kısa sürede sanki yıllardır halkla ilişkiler alanında faaliyet gösteriyormuşçasına müşteri edinebilirsiniz. Üstelik edindiğiniz herbir müşteriyi sağdık bir müşteri haline getirerek uzun yıllar onunla iş yapabilirsiniz.

Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak - 6. Bölüm

Sadece 45 TL ödeyerek başarılı bir HALKLA İLİŞKİLER UZMANI olabilirsin!

Kişi ve kurumlara itibar kazandırmakla görevli bir halkla ilişkiler uzmanı olarak; tutkunuzu, hayatınızda kazançlı, prestijli ve heyecan verici bir kariyer sahibi olmak için kullanın. Kişi ve kurumların itibar kazanarak toplumun gözünde saygıdeğer bir konum elde etmeleri için tüm bilgi ve becerinizi kullanın. Merak etmeyin, girişimci ruhunuz bir yerden başlamanız için gerekli adımı atmanızı sağlayacaktır.

Hayallerinizdeki kariyere sahip olmayı hak ettiğinize inanıyorsanız, Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak’ın tam size göre bir rehber olduğunu bilmelisiniz. Bu pratik kariyer rehberi bir halkla ilişkiler uzmanının bilmesi gereken her şeyi size verebilir…

Sipariş vermek hızlı, güvenilir ve kolaydır!

E-Kitabı 1 dakika içinde bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz!

100% Memnuniyet Garantisi

NORMAL FİYATI 135 TL

**KISA BİR SÜRE İÇİN 45 TL**

Sipariş Vermek için:

Aşağıdaki güvenli ödeme formunu doldurarak Rüya Meslekler: Halkla İlişkiler Uzmanı Olmak'ı hemen satın alabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra e-kitabı anında telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirip okumaya başlayabilirsiniz. Ödemeniz, SSL güvenlik sertifikalı Stripe Ödeme üzerinden gerçekleşecektir. Kredi kartınızı 100% güvenle kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ ÖDEME FORMU

Halkla İlişkiler Uzmanı

Halkla İlişkiler Uzmanı

Adres Bilgileri: (optional)

DİĞER MESLEK REHBERLERİ

Hayalinizdeki mesleğe kavuşmanın en kolay ve hızlı yolu ile tanışın!