İnsan Kaynakları Uzmanı

İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak

İşletmelere; insanları işe almaları, motive etmeleri ve yönetmeleri için yardım ettiğiniz, çalışanların eğitim, gelişim ve kariyer planlarını yaptığınız, prestijli ve yüksek kazançlı bir insan kaynakları uzmanı olabilirsiniz.

Ürün: E-kitap

Yazar: Dr. Zeynep Arslan

Uyumluluk: Android, iOS, Windows, MacOS

yalnızca 55 TL (KDV dahil)

Geniş Kapsam

Başarılı bir imaj danışmanının bilmesi gereken tüm konular detaylıca anlatılmıştır. Ayrıca pahabiçilmez kariyer tavsiyeleri yer almaktadır.

Kolay Anlatım

Konular son derece basit bir dil ile anlatılmıştır. Böylece imaj danışmanlığı mesleğine ilk defa adım atacak kişilerin dahi işi kolaylıkla öğrenmesi sağlanmıştır.

Geniş Kapsam

Android, iOS, Windows veya MacOS işletim sistemine sahip tüm cep telefonları, tabletler, laptoplar ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Sadece 55 TL ödeyerek başarılı bir İNSAN KAYNAKLARI UZMANI olabilirsin!

BÖLÜMLER

Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 1. Bölüm

1. Bölüm

Birinci bölümde; insan kaynakları ve insan kaynakları yönetiminin geniş tanımı yapılmakta, bu kavramların personel yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve toplam kalite yönetimi ile ilişkisine değinilmekte, insan kaynakları yönetimi mesleğinin kısa bir tarihçesi, bugünü ve gelecenden bahsedilmekte ve insan kaynakları uzmanı olmanın ne gibi faydalar sağlayacağı detaylıca açıklanmaktadır. Ayrıca bu bölümde bir insan kaynakları uzmanının ne yaptığı fonksiyonel olarak özetlenmiş olup, okuyucuya insan kaynakları yönetimi ile ilgili genel bir vizyon kazandırılmaktadır.

2. Bölüm

İkinci bölümde; bir insan kaynakları uzmanı olmak için bilinmesi gerken tüm teknik konular detaylıca ama basit bir dille anlatılmıştır. İnsan kaynakları yönetimi teknikleri ve uygulamaları hakkında hızlandırılmış bir eğitim almanızı sağlayacak olan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; insan kaynakları yönetimi hazırlığı, istihdam koşulları ve şartları, personel işe alma süreçleri, personel eğitimi ve gelişimi, performans yönetimi, kariyer planlama ve ücret yönetimi. İnsan kaynakaları yönetimi alanına ilk defa adım atacaklar için eşsiz bir kaynak olan bu bölüm ayrıca tecrübeli insan kaynakları yöneticilerinin de mevcut bilgilerini güncellemeleri açısından oldukça faydalıdır.

Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 2. Bölüm
Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 3. Bölüm

3. Bölüm

Üçüncü bölümde; bir insan kaynakları uzmanının işinde daha başarılı olabilmesi için kendini nasıl geliştireceği detaylıca anlatılmıştır. Bunun için tüm geleneksel ya da online öğrenme alternatifleri üzerinde detaylıca durulmuş, hepsinin avantaj ve dezavantajları açıklanmıştır. Ayrıca bir insan kaynakları uzmanının sahip olması gereken bilgi, beceriler ve kişisel özelliklerin neler olması gerektiği ve bunların nasıl edinileceği de yine bu bölümde yer almaktadır. İnsan kaynakları yönetimi sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir meslek dalıdır. Başarılı bir insan kaynakları uzmanı da bu bağlamda mesleki bilgi ve beerilerini sürekli geliştirmeli ve güncellemelidir. İşte bu bölüm bunun kolay yolunu göstermektedir.

4. Bölüm

Dördüncü bölümde; bir insan kaynakları uzmanının istediği gibi bir iş bulmak için ne yapması gerektiği hakkında detaylı bilgi vermektedir. Hızlandırılmış bir iş bulma kursu niteliği taşıyan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; kendinizi tanımak, çalışılacak sektörü belirlemek, kişisel pazarlama malzemeleri hazırlamak ve sosyal medya profilleri oluşturmak, , iş araştırma süreçleri, iş bulma yöntemleri, iş mülakatına hazırlanmak. Ayrıca işveren üzerinde nasıl mükemmel bir etki bırakacağınızı keşfedeceğiniz bu bölümde, alışılmışın dışında yollarla bu heyecan verici işe nasıl girebileceğiniz anlatılmaktadır.

Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 4. Bölüm
Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 5. Bölüm

5. Bölüm

Beşinci bölümde; kendinize ait bir insan kaynakları işi kurmanız için bilinmesi gerekenler ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Bir iş kurmanın baştan sonra tüm süreçlerine değinen bu bölüm, sırasıyşa şu konuları içermektedir; girişmci olmak, iş modeli belirlemek, iş planı oluşturmak, şirket kurmak ve ilgili yasal süreçleri yönetmek, işyeri (ofis) kurmak, ücretlendirme yapmak, sözleşme yapmak ve hizmet bedelini müşteriden tahsil etmek. Sıfırdan başlayarak bir insan kaynakları işi kurmak içinde sizin tarafınızdan yönetilmesi gereken bir çok detayı barındırır. İşte bu bölümde tüm bu detaylar tüm püf noktalarıyla açıklanmıştır.

6. Bölüm

Altıncı bölümde; bir insan kaynakları yönetimi işi için müşteri bulmanın en kolay ve hızlı yolları detaylıca anlatılmıştır. Hızlandırılmış bir satış – pazarlama kursu niteliği taşıyan bu bölüm, sırasıyla şu konuları içermektedir; hedef kitleyi belirlemek, online paazarlama ve reklam faaliyetleri, sosyal medya pazarlama, geleneksel pazarlama ve reklam faaliyetleri, çevre edinmek (networking), yeni müşteri ile çalışmak ve müşteri memnuniyeti sağlamanın yolları. Sıfırdan müşteri edinme ve onu elde tutmanın tüm detaylarını içeren bu bölüm sayesinde çok kısa sürede sanki yıllardır insan kaynakları yönetimi alanında faaliyet gösteriyormuşçasına müşteri edinebilirsiniz. Üstelik edindiğiniz herbir müşteriyi sağdık bir müşteri haline getirerek uzun yıllar onunla iş yapabilirsiniz.

Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak - 6. Bölüm

Sadece 55 TL ödeyerek başarılı bir İNSAN KAYNAKLARI UZMANI olabilirsin!

Bir kurumun en değerli kaynağı olan “insan gücü” üzerine çalışan bir insan kaynakları uzmanı olarak tutkunuzu; hayatınızda kazançlı, prestijli ve mutluluk verici bir kariyer sahibi olmak için serbest bırakın. Yönetim ve çalışanlar arasında vazgeçilmez bir bağ olarak; verimliliği ve çalışanların mutluluğunu arttırmak için tüm bilgi ve becerinizi kullanın. Merak etmeyin, girişimci ruhunuz bir yerden başlamanız için gerek adımı atmanızı sağlayacaktır.

Hayallerinizdeki kariyere sahip olmayı hak ettiğinize inanıyorsanız, Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak’ın tam size göre bir rehber olduğunu bilmelisiniz. Bu pratik kariyer rehberi bir insan kaynakları uzmanının bilmesi gereken her şeyi size verebilir…

Sipariş vermek hızlı, güvenilir ve kolaydır!

E-Kitabı 1 dakika içinde bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz!

100% Memnuniyet Garantisi

NORMAL FİYATI 135 TL

**KISA BİR SÜRE İÇİN 55 TL**

Sipariş Vermek için:

Aşağıdaki güvenli ödeme formunu doldurarak Rüya Meslekler: İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak'ı hemen satın alabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra e-kitabı anında telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirip okumaya başlayabilirsiniz. Ödemeniz, SSL güvenlik sertifikalı Stripe Ödeme üzerinden gerçekleşecektir. Kredi kartınızı 100% güvenle kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ ÖDEME FORMU

İnsan Kaynakları Uzmanı

İnsan Kaynakları Uzmanı

Adres Bilgileri: (optional)

DİĞER MESLEK REHBERLERİ

Hayalinizdeki mesleğe kavuşmanın en kolay ve hızlı yolu ile tanışın!